Parafia
szczecin-stanislawa-kostki-168 Parafia św. Stanisława Kostki, pl. Matki Teresy z Kalkuty 5 >>>
Zapraszamy na spotkania Ogniska w pierwsze i trzecie soboty miesiąca w Domu Parafialnym przy kościele (po lewej stronie - wejście tak jak do biura parafialnego) w sali o. Pio. Przed spotkaniem zapraszamy na Mszę Św. w kościele o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie wspólnoty. Opiekunem duchowym Ogniska jest proboszcz ks. Zbigniew Rzeszótko.
Archidiecezja Szecińsko-Kamieńska >>>

W sobotę, 4 listopada spotkaliśmy się tradycyjnie w sali ojca Pio, można rzec w rekordowej liczbie 17 osób. Z przyjemnością gościliśmy po raz kolejny Sycharki – mieszkanki Świnoujścia, które zapragnęły być częścią naszej wspólnoty i nie zważając na kaprysy pogody oraz uciążliwość podróży (przeprawa promem), przybyły.

W spotkaniu wzięły jeszcze udział dwie nowe osoby Roma i Michał. Tematem spotkania była relacja księdza Zbigniewa z pobytu na pielgrzymce w Fatimie. Barwna opowieść, między innymi o dolinie św. Ireny (Cova de Iria) i cudzie Eucharystycznym otworzyła drzwi do dyskusji i relacji pozostałych osób biorących udział w spotkaniu. Wielu z nas miało doświadczenia z Matką Bożą Fatimską i nam je przybliżyło. Wspominaliśmy także nasze spotkania w inicjatywie narodowej „Różaniec do Granic”. Moc modlitwy różańcowej jest w tym gronie powszechnie znana i doceniana. Dziękuję wszystkim osobom za udział w dyskusji, dobry humor(!), liderce za dbanie o porządek spotkania uregulowany zasadami „Sycharu”, a Weronice za wykwintne ciasto (Mech!).

Zapraszamy na spotkanie Sycharu 18.11.2017r.

Mityng 12 kroków – zapraszamy na spotkanie 20.11.2017r.

AGA