Parafia
szczecin-stanislawa-kostki-168 Parafia św. Stanisława Kostki, pl. Matki Teresy z Kalkuty 5 >>>
Zapraszamy na spotkania Ogniska w pierwsze i trzecie soboty miesiąca w Domu Parafialnym przy kościele (po lewej stronie - wejście tak jak do biura parafialnego) w sali o. Pio. Przed spotkaniem zapraszamy na Mszę Św. w kościele o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie wspólnoty. Opiekunem duchowym Ogniska jest proboszcz ks. Zbigniew Rzeszótko.
Archidiecezja Szecińsko-Kamieńska >>>

Spotkanie jak zwykle poprzedziła Msza Święta o godz. 18.00, w czasie której modliliśmy się za małżeństwa w kryzysie. Bezpośrednio po Eucharystii udaliśmy się do salki O. Pio, gdzie odbyło się spotkanie. Miało ono charakter modlitewny. Wzięło w nim udział dziewięć osób. Spotkanie rozpoczęliśmy modlitwą, po czym liderka, krótko przedstawiła charyzmat Wspólnoty i przeczytała zasady obowiązujące na spotkaniu.

Modlitwę rozpoczęliśmy odczytaniem intencji zapisanych przez uczestników spotkania. Ogarnęliśmy naszą modlitwą także osoby nieobecne na spotkaniu oraz całą Wspólnotę Sychar. Odmówiliśmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Następnie liderka przeczytała Ewangelię z dnia wraz z komentarzem. Po krótkiej 2-3 minutowej przerwie rozpoczęliśmy dzielenie się echem Słowa.

Spotkanie było owocne w dzielenie się sobą, ale nade wszystko miało charakter głęboko wspólnotowy.

Dziękujemy Weronice za pyszne ciacho

Następne spotkanie odbędzie się 3 lutego. Temat konferencji będzie podany w zaproszeniu na spotkanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych – nie tylko stałych sycharków.

ks. Zbigniew
Halina