Parafia
szczecin-stanislawa-kostki-168 Parafia św. Stanisława Kostki, pl. Matki Teresy z Kalkuty 5 >>>
Zapraszamy na spotkania Ogniska w pierwsze i trzecie soboty miesiąca w Domu Parafialnym przy kościele (po lewej stronie - wejście tak jak do biura parafialnego) w sali o. Pio. Przed spotkaniem zapraszamy na Mszę Św. w kościele o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie wspólnoty. Opiekunem duchowym Ogniska jest proboszcz ks. Zbigniew Rzeszótko.
Archidiecezja Szecińsko-Kamieńska >>>

W dniu 7 kwietnia o godz.19.00 odbyło się spotkanie naszej Wspólnoty, na które przybyło 15 osób. Wyjątkowo zmieniliśmy charakter tego spotkania, ponieważ 21 kwietnia odbędą się całodniowe konferencje i warsztaty.

Spotkanie poprzedziła Msza Święta w intencji małżeństw w kryzysie. Bezpośrednio po Eucharystii udaliśmy się do salki O. Pio, gdzie odbyło się spotkanie modlitewne. Modlitwę poprowadził ks. Zbigniew: odczytaliśmy intencje zapisane przez uczestników spotkania i odmówiliśmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Następnie odczytaliśmy Ewangelię z dnia wraz komentarzem.  Po chwili ciszy dzieliliśmy się echem Słowa.

Dzień 7 kwietnia był dla nas wyjątkowy, świętowaliśmy bowiem 50 Urodziny naszego opiekuna duchowego ks. Zbigniewa, a także imieniny sycharki Oli. Były kwiaty,  prezenty i wyśpiewane życzenia przy akompaniamencie gitary, były też życzenia składane w imieniu Wspólnoty przez liderkę Halinę wraz z Piotrem i Markiem. Było przepyszne ciasto upieczone przez Weronikę i Karolinę. Dziękujemy 🙂
Spotkanie przebiegło w ciepłej, serdecznej atmosferze.
Zapraszamy na kolejne spotkanie 21 kwietnia o 10.00 rano. Szczegóły wkrótce na stronie.

ks.Zbigniew
Halina