Parafia
szczecin-stanislawa-kostki-168 Parafia św. Stanisława Kostki, pl. Matki Teresy z Kalkuty 5 >>>
Zapraszamy na spotkania Ogniska w pierwsze i trzecie soboty miesiąca w Domu Parafialnym przy kościele (po lewej stronie - wejście tak jak do biura parafialnego) w sali o. Pio. Przed spotkaniem zapraszamy na Mszę Św. w kościele o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie wspólnoty. Opiekunem duchowym Ogniska jest proboszcz ks. Zbigniew Rzeszótko.
Archidiecezja Szecińsko-Kamieńska >>>

W sobotę 21 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć naszych Sycharowiczów z Gdańska. Przyjechał do nas Tomasz, Mirka, Basia i Marianna świetnie logistycznie przygotowani do wykładu i prezentacji, a także świadectw. W spotkaniu uczestniczyło 24 członków, w tym spora grupa nowych. Temat konferencji i warsztatów to ”Kryzys jako szansa” . Spotkanie przebiegło w 3 turach czasowych. W pierwszej Mirosława omówiła charyzmat wspólnoty, w drugiej, po obiedzie istotę kryzysu małżeńskiego, a w trzeciej po mszy świętej etapy rozwoju miłości małżeńskiej. Wiedza, którą pozyskaliśmy jest bezcenna dla każdego, kto zmaga się z problemami w życiu rodzinnym.

Organizatorom spotkania serdecznie dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas. Szczególną wdzięczność przekazuję restauracji „Kubuś” za przygotowanie obiadu dla naszej Wspólnoty.

AGA