Parafia
szczecin-stanislawa-kostki-168 Parafia św. Stanisława Kostki, pl. Matki Teresy z Kalkuty 5 >>>
Zapraszamy na spotkania Ogniska w pierwsze i trzecie soboty miesiąca w Domu Parafialnym przy kościele (po lewej stronie - wejście tak jak do biura parafialnego) w sali o. Pio. Przed spotkaniem zapraszamy na Mszę Św. w kościele o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie wspólnoty. Opiekunem duchowym Ogniska jest proboszcz ks. Zbigniew Rzeszótko.
Archidiecezja Szecińsko-Kamieńska >>>

W dniu 5 maja o godz. 19.00 odbyło się kolejne spotkanie naszej Wspólnoty. Poprzedziła je Msza święta o godz. 18.00 sprawowana w intencji małżeństw w kryzysie. Bezpośrednio po Niej udaliśmy się do salki O. Pio, gdzie odbyło się spotkanie. Przybyło na nie dwanaście osób (trwała majówka!). Przywitaliśmy jedną nową osobę. Szczególnym gościem była S.Redempcja – Uczennica Krzyża, która głosiła konferencję. Tematem była więź z Chrystusem i osobista duchowa dojrzałość. Siostra poruszyła wiele wątków. Temat przedstawiła z duchową głębią.
Bardzo dziękujemy Siostrze za obecność wśród nas i głoszone słowo.

Następne spotkanie odbędzie się 19 maja. Gościć będziemy Pana Mirosława Rudzkiego, związanego z miesięcznikiem „Miłujmy się”. który przybliży nam temat Studium Biblijnego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko stałych członków wspólnoty.

Halina
Ks. Zbigniew