Parafia
szczecin-stanislawa-kostki-168 Parafia św. Stanisława Kostki, pl. Matki Teresy z Kalkuty 5 >>>
Zapraszamy na spotkania Ogniska w pierwsze i trzecie soboty miesiąca w Domu Parafialnym przy kościele (po lewej stronie - wejście tak jak do biura parafialnego) w sali o. Pio. Przed spotkaniem zapraszamy na Mszę Św. w kościele o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie wspólnoty. Opiekunem duchowym Ogniska jest proboszcz ks. Zbigniew Rzeszótko.
Archidiecezja Szecińsko-Kamieńska >>>

W dniu 8 grudnia odbyło się kolejne spotkanie naszej Wspólnoty. Spotkanie poprzedziła Msza święta sprawowana o godz. 18.00 w kościele p.w. św. St. Kostki, przy pl. Matki Teresy z Kalkuty 5. Eucharystia sprawowana była w intencji małżeństw w kryzysie. Bezpośrednio po Mszy świętej udaliśmy się do salki O. Pio, gdzie o 19.00 rozpoczęliśmy spotkanie. Wzięło w nim udział szesnaście osób. Po modlitwie i odczytaniu zasad obowiązujących na spotkaniu, ks. Zbigniew poprowadził konferencję o sumieniu. Temat był dla nas cenny; pomógł zobaczyć jak może kształtować się sumienie. Po konferencji dzieliliśmy się osobistymi refleksjami związanymi z tematem.
Ostatnim punktem spotkania były sprawy organizacyjne. Na początku złożyliśmy śpiewane życzenia osobom, które w ostatnim czasie obchodziły swoje urodziny lub imieniny. Osoby te, otrzymały okolicznościowe kartki z podpisami Sycharków. Była to szczególnie miła część spotkania. Potem omawialiśmy organizację Spotkania Opłatkowego. Na zakończenie losowaliśmy karki z naszymi imionami, by za wylosowaną osobę modlić się przez miesiąc.
Na spotkaniu, jak zwykle, nie zabrakło słodkości. Dziękujemy Krysi za wspaniały sernik!😄
Zapraszamy serdecznie wszystkie Sycharki na Spotkanie Opłatkowe. Zgłoszenia do Haliny – 605 616 877

Ks. Zbigniew
Halina