Parafia
szczecin-stanislawa-kostki-168 Parafia św. Stanisława Kostki, pl. Matki Teresy z Kalkuty 5 >>>
Zapraszamy na spotkania Ogniska w pierwsze i trzecie soboty miesiąca w Domu Parafialnym przy kościele (po lewej stronie - wejście tak jak do biura parafialnego) w sali o. Pio. Przed spotkaniem zapraszamy na Mszę Św. w kościele o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie wspólnoty. Opiekunem duchowym Ogniska jest proboszcz ks. Zbigniew Rzeszótko.
Archidiecezja Szecińsko-Kamieńska >>>

W dniu 17 września miało miejsce spotkanie modlitewne w naszej Wspólnocie.

Przybyło na nie 25 osób. Rozważaliśmy Ewangelię z dnia i tradycyjnie dzieliliśmy się tym, co Słowo Boże w nas poruszyło.

Istotnym punktem części organizacyjnej było podziękowanie dotychczasowej liderce, Halinie za 6 lat owocnego prowadzenia szczecińskiego Ogniska Wspólnoty oraz przekazanie odpowiedzialności za Wspólnotę Arkowi, dotychczasowemu wiceliderowi.

Z okazji zbliżającej się szóstej rocznicy powstania Ogniska mieliśmy smaczny tort. Nie zabrakło także innych słodkości, a przede wszystkim wzajemnej życzliwości i uśmiechów. Trudno było nam się rozstać.

Warto dodać, iż w spotkaniu uczestniczyło małżeństwo, które – dzięki Panu Bogu i Wspólnocie Sychar – wyszło z poważnego kryzysu i teraz dzieli się z nami swoim szczęściem oraz daje świadectwo, że istotnie dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

Ks. Zbigniew
Arek