Parafia
szczecin-stanislawa-kostki-168 Parafia św. Stanisława Kostki, pl. Matki Teresy z Kalkuty 5 >>>
Zapraszamy na spotkania Ogniska w pierwsze i trzecie soboty miesiąca w Domu Parafialnym przy kościele (po lewej stronie - wejście tak jak do biura parafialnego) w sali o. Pio. Przed spotkaniem zapraszamy na Mszę Św. w kościele o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie wspólnoty. Opiekunem duchowym Ogniska jest proboszcz ks. Zbigniew Rzeszótko.
Archidiecezja Szecińsko-Kamieńska >>>

W dniu 21 stycznia odbyło się spotkanie modlitewne Ogniska SYCHAR w Szczecinie. Przybyło na nie 10 osób.

Tradycyjnie modliliśmy się Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencjach przedstawionych przez każdą i każdego z nas. Przy okazji Dnia Babci i Dziadka pamiętaliśmy w modlitwie o tych będących w Sycharze, a także o naszych babciach i dziadkach.

Czytaliśmy też Ewangelię z dnia oraz rozważania do niej, po czym dzieliliśmy się echem serca.

Dużą część spotkania wypełniło śpiewanie kolęd i pastorałek. Bartek pięknie wygrywał melodię na pianinie, co dodatkowo ubogaciło to kolędowanie. Nasze serca były bardzo uradowane śpiewem na Bożą chwałę.

W części organizacyjnej omówiliśmy sprawy bieżące, a także powitaliśmy Iwonkę w gronie moderatorek naszego Ogniska. W tym samym czasie podziękowaliśmy Tereni za dotychczasową służbę dla Wspólnoty w charakterze moderatorki, która to funkcja właśnie dobiegła końca.

Ks. Zbigniew
Arek